Deprecated: Creation of dynamic property wfBrowscap::$_source_version is deprecated in /var/www/vhosts/armitafirm.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfBrowscap.php on line 97
آیا نرم افزار رستورانی می تواند مدیریت اصولی رستوران را رقم بزند؟ – شرکت خدمات مالی و مالیاتی ، حقوقی و انفورماتیک آرمیتا
آیا نرم افزار رستورانی می تواند مدیریت اصولی رستوران را رقم بزند؟

آیا نرم افزار رستورانی می تواند مدیریت اصولی رستوران را رقم بزند؟

در حال حاضر در دوره ای زندگی می کنیم که علم و فناوری بر تمام جوانب آن رخنه کرده است. به عنوان مثال دیگر رستوران داران با شیوه های سنتی خداحافظی کرده و از نرم افزارهای مخصوصی جهت مدیریت رستوران استفاده می کنند. نرم افزار رستورانی به صورت مخصوصی برای رستوران داران طراحی شده است. به طور معمول نرم افزار رستورانی به منظور مکانیزه کردن پروسه تولید تا فروش مواد غذایی طراحی شده و هم چنین خدمات و محصولات متنوع غذایی که به نوعی با پروسه رستوران داری در ارتباط است، این نرم افزارها کاربری آسان و امنیت بسیار بالایی دارند که با تمام سبک های رستورانی تطبیق دارد. از جمله قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار ارائه راهکار های تخصصی که منتج به افزایش فروش رستوران، تحلیل عملکرد و کنترل صفر تا  صد فروش، انبار و مالی رستوران خواهد شد. تمامی موارد گفته شده کمک شایانی به رستوران دار برای چرخاندن بهتر و بی نقص تر رستوران خواهد کرد.

آیا نرم افزار رستورانی می تواند مدیریت اصولی رستوران را رقم بزند؟

معرفی قابلیت های نرم افزار رستورانی

نرم افزار رستورانی برای صنف رستوران داران تهیه شده تا آن ها بتوانند اطلاعات مالی خود را سرو سامان دهند. برای این منظور منوهای خاصی طراحی شده تا نیاز این طیف مرتفع شود. این نرم افزار تخصصی موارد زیادی را در خود گنجانده است که در ادامه بیان می کنیم: همه عملیات و امور حسابداری، خرید و فروش، انبارداری، چک و بانک را به نحو احسن برای کاربران انجام می دهد.

برخی از نرم افزارهای رستورانی در سطوح مختلف برای کاربران متفاوتی طراحی شده که عبارت است از: سطح ساده، متوسط، پیشرفته، جامع و شبکه. موارد گفته شده به این منظور طراحی شده اند تا برای به کار بردن در رستوران‌ های کوچک و بزرگ، کترینگ، کافی شاپ و آشپزخانه ها به کار برده شود.  نرم افزارهای حسابداری رستورانی هر کدام به منظور خاصی طراحی شده اند تا بتوانند تمام نیازهای کاربران را پوشش دهند. کاربران نیز در دسته های مختلفی وجود دارند که هر کدام به فراخور خود مشکلات و گره های مالی دارند.

معرفی قابلیت های نرم افزار رستورانی

علت به وجود آمدن نرم افزار فروشگاهی

در گذشته امور مربوط به حسابداری را حسابدار انجام می داد. همان گونه که می دانید خطای انسانی موردی است که کاملا مشهود شده و احتمالا شنیده باشید که سرمایه کلان افراد بابت اشتباه حسابدار از بین رفته است. اخیرا نرم افزارهای حسابداری طراحی شده که می توانند این مشکل را پوشش دهند. با این وجود برخی مواردی وجود دارد که استفاده از نرم ‌افزارهای رستورانی را با چالش مواجه می کند:

  • ارائه نرم افزار با زبان های برنامه نویسی از رده گذشته
  • رعایت نکردن استانداردهای امنیتی و ارتباطی در بانک های اطلاعاتی
  • تطبیق نداشتن امکانات نرم افزارهای مطرح با امکانات و تکنولوژی های روز دنیا
  • فراهم نبودن زیرساخت های مناسب برای ارتقا دادن نرم افزار حسابداری رستورانی

امکان استفاده از نرم‌ افزار رستورانی برای مشاغل مختلف

یکی از قابلیت های جذابی که هر نرم افزار رستورانی باید داشته باشد، استفاده از آن برای عموم کسب و کارهایی است که به نوعی با این شغل درگیر هستند، به عنوان مثال نرم افزار رستورانی باید علاوه بر این که در رستوران استفاده شود، در فست فودی هاو غیره نیز به کار برده شود. پس در ادامه به شرح کاربرد نرم‌ افزار رستورانی در این موارد می پردازیم:

  • نرم افزار رستورانی: در این مورد کاربر می تواند به موارد تعریف شده از سوی مدیر دسترسی داشته باشد. تمامی وقایع را از جمله: ثبت فاکتور، ویرایش، حذف، چاپ، خروجی و غیره را پیگیری نمایید. چنان چه ایرادی به وجود آمد می توانید به کاربر مد نظر مراجعه نمایید.
  • نرم افزار فست فود به کاربر این قدرت را می دهد تا بتواند تسویه پول را به صورت نقدی یا کارت خوان انتخاب نماید. چنان چه مشتری نتواند تسویه کند‌، فاکتور فعلی را تعلیق کرده و باقی سفارش ها ثبت می گردد.

  • نرم افزار کافی شاپ: همان گونه که اطلاع دارید ثبت سفارش در کافی شاپ ها با تبلت انجام می شود. از جمله قابلیت های کاربردی و فوق العاده جالب این نرم افزار این است که تعداد میزها، ادغام میزها و غیره ثبت می گردد.
  • نرم افزار تهیه غذا: چیزی که در اغلب کترینگ ها به فروش می رسد، دلیوری است. مدیریت مجموعه کترینگ همواره دغدغه فروش دلیوری را دارد. می توان با کمک جی پی اس پیک را رصد نمایید.
  • نرم افزار شیرینی فروشی: شیرینی فروشی ها نیز برای ارائه خدمات مالی از نرم افزار حسابداری کمک می گیریم. با استفاده از این نرم افزار می توان حقوق و دستمزد کارکنان و خودمان را حساب کنیم.
  • نرم افزار فود کورت: فودکورت ها برای ارائه خدمات بهتر به یک مدیریت یکپارجه نیاز دارند. این نرم افزار این زمینه را فراهم کرده است که جا به جایی اطلاعات در وب به دفتر مالی منتقل گردد.. نرم افزار حسابداری فود کورت با انواع سخت افزارهای جانبی مرتبط است که از جمله آن می توان به پیجر مشتری فراخوانی اشاره کرد.